O firmě

Středisko služeb pro motoristy započalo svou činnost v roce 2003 založením společnosti Auto-Nyklos, s.r.o. se sídlem v Karviné na ulici Svatopluka Čecha 27/640. V roce 2013 byla společnost převedena pod společnost Carbokov s.r.o.

Celý areál Střediska služeb pro motoristy byl od roku 2003 postupně modernizován pro současné požadavky a nároky trhu. Vše bylo směřováno k lepší efektivitě práce a kvalitnějším službám pro zákazníky v souladu s hlavním cílem všech zaměstnanců - poskytovat motoristům komplexní služby v té nejvyšší kvalitě a přispívat tak k dobrému jménu firmy.

Součástí našeho areálu jsou servisní dílny – autoservis, karosárna, lakovna - s nejmodernějším zázemím, diagnostickými přístroji a přípravky. Pro naše klienty máme k dispozici náhradní vozidla, odtahovou službu apod.

Zákazníci mohou využít služeb pneuservisu nejen pro automobily, ale nově tuto službu poskytujeme i pro majitelé motocyklů včetně sezonního uskladnění kol.

Pro zkvalitnění služeb a komfort našich klientů došlo v roce 2017 ke komplexní rekonstrukci ruční myčky.


Důvěřujte nám, přesvědčte se sami o naši kvalitě a profesionalitě za rozumnou cenu. 


Kontakt

ITS Office STABLA AUTO s.r.o.
Středisko služeb pro motoristy
Svatopluka Čecha 27/640
Karviná-Fryštát
IČ: 07680783
DIČ: CZ07680783

Email: info@stabla-auto.cz
www.stabla-auto.cz 

Další informace

 

Mimosoudní řízení spotřebitelských sporů (ADR)
Subjektem mimosoudního řízení je v případě internetového obchodu Česká obchodní inspekce (ČOI), internetová adresa subjektu: www.coi.cz. Bližší informace naleznete rovněž na internetových stránkách www.adr.coi.cz

EET
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Přepnout na mobilní verzi

Ostatní